İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Adrina Termal Otel Adrina Termal Otel yüzme havuzu köprü dinlemen alanıHotel adrina termal güre plajıOtel adrina termal kapalı alan sıcak suGüre Adrina termal resepsiyon hizmetiGüre hotel adrina bekleme odası LobiOtel adrina küçük çift odası siyah plazma tvHotel Adrina çift odası sarı yatak koltukGüre Termal otel banyo lavabo aynaGüre termal adrina masaj salonu

Puanlama

Mevki

Güre Merkez

Statü

Otel

Kapasite

246 Oda 651 Yatak

Adrina Termal Otel

Adrina Termal Otel, güre içerisinde yer alan en kaliteli güre otelleri içerisinde yer almaktadır. İsminden de anlaşılacağı gibi termal spaları ile meşhur olan otelin birçok avantajı bulunmaktadır. Her kesime uygun oda seçenekleri ve eşsiz plajı bunlardan sadece birkaçıdır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Saruhan Termal Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Adrina Termal Otelin özellikleri ve avantajları

Otel’in en önemli özelliği spa ve masaj hizmetleridir. Bunun yanı sıra daha birçok avantajı bulunan otel daha çok bu özelliği sebebi ile tercih edilmektedir. Adriana Termal Otel’de 3 farklı oda seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan ilki standart 2 kişilik odalardır. Odalarda ücretsiz internet hizmeti de verilmektedir. İkinci oda seçeneği aile odasıdır. Bu oda için müşteriye farklı seçenekler sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak deniz manzaralı odalar seçilebilmektedir. Aile odası en fazla 3 kişiliktir. Çocuklu aileler için uygundur. Son oda seçeneği ise suit odadır. Bu oda balayı çiftleri için en ideal ortamı oluşturmaktadır. Bu odalar deniz manzaralıdır ve içeriği diğerlerine oranla daha zengin olmaktadır. Konaklama konusunda odalar sigara içilen ve içilmeyen olarak 2’ye ayrılmaktadır. İsteğe bağlı olarak seçim yapılabilmektedir.

Adrina Termal Otel ve spa

Otelin tercih edilme sebeplerinde ilk sıralarda yer alan en önemli özelliği spa ve masaj hizmetleridir. Otelde isteğe bağlı olarak her türlü masaj yaptırılabilmektedir. Bunun yanı sıra başka hizmetlerde verilmektedir. Otelde buhar odası, hamam ve sauna gibi hizmetlerde verilmektedir. Bu sayede müşterilerin rahatlamasına ve yorgunluğunu en iyi şekilde atmalarına yardımcı olunmaktadır. Otelde en çok tercih edilen masaj aroma terapi ve bal masajıdır. Bal masajının yapıldığı nadir yerlerden bir olan Adrina Termal Otel, balın şifalı gücü ile müşterilere yenilenme ve dinlenme vaat ediyor.

Otelin konumu

Otel Kazdağları çevresinde yer almaktadır. Konum olarak birçok yere ulaşım kolayca sağlanabilmektedir. Adrina Termal Otel havalimanına ve merkeze oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Böylece istenildiği an da kısa süre içerisinde Akçay merkeze ulaşım sağlanabilmektedir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Adrina Termal Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?