İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Elaia Termal & Spa Hotel Elaia Termal yüzme havuzuTermal Elaia Spa LobiElaia Termal otel banyo küvetHotel elaia dağ manzaralı iki kişilikElaia Termal geniş çift odasıElaia Hotel iki kişilik oda

Bölge

Güre

Mevki

Güre Merkez

Statü

Otel

Kapasite

Elaia Termal & Spa

Güre, Balıkesir – Edremit’te yer alan yeşil ile mavinin birbirine sıkı sıkı sarıldığı, oksijenin en bol olduğu bölgelerden biridir. İstanbul bölgesinden gidilmek istendiğinde özel araba ile yolculuk yapılacaksa yaklaşık 400 kilometre yani yaklaşık 6 saatlik bir mesafede bulunmaktadır. Bu nedenle lokasyon avantajı ile de özellikle sağlık sorunları ve rahat nefes alma arzusu ile kişilerin en çok tercih ettiği otel bölgelerinden biri güre otelleri bölgesidir. Muhteşem havası, aktivite çeşitliliği, Kazdağları oksijenine yakınlığı ile büyük avantaja sahip bu bölge denizi ve plajının temizliği, berraklığı ve misafirlerine hissettirdiği ayrıcalıklı hizmeti ile ön plana çıkıyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAdrina Termal Otel
Sonraki Otel »Saruhan Termal Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Güre Bölgesindeki En İyi Otel

Elaia Termal & Spa doğa ile iç içe, odalarında sizlere verdiği lüks hizmet ve ‘zeytin bahçesinde taze bir nefes’ mottosu ile misafirlerine hizmette üstün kalite güvencesi veriyor.

Elaia Termal & Spa aynı zamanda termal kaplıca suyu ile misafirlerine şifalı bir tatil vaat ediyor. Otelde kaldığınız zaman dilimi içerisinde hem sağlıkla nefes alıyor, ciğerlerinize dolan oksijenin keyfini sürüyor hem de şifalı termal su ile bedeninizi şımartma keyfini sürebiliyorsunuz.

Otelde konakladığınız süre içerisinde kaliteli hizmetten ve doğa harikalarından yararlanmanın size vereceği huzur ve mutluluk, şehirden uzaklaşmanın verdiği tarifi zor rahatlama hissi ile birleşince bu sizde bir bağımlılık haline gelecek!

Bu sayfada yer alan bilgiler Elaia Termal & Spa hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?