Güre Gelinçamı piknik yeri, hem doğal yapısıyla hem de denize yakınlığıyla bilinir. Gelinçamı piknik alanında piknik yaptıktan sonra Güre otelleri konaklama.

Güre Gelinçamı Piknik Yeri

Güre Gelinçamı Piknik Yeri

Yeşilin ve mavinin kesişim noktası olan Edremit – Akçay – Ayvalık – Güre mevkisi doğa turizmini seven tatilcilerin uğrak noktası haline geliyor. Kaz Dağları ile Ege’nin buluştuğu yerde olan Güre’de saklı cennet yapısı ile Kaz Dağı eteklerinden Ege’ye uzanan yamaçta misafirlerini ağırlıyor. Kısa mesafede çok sayıda tatil seçeneğini bir araya getiren Balıkesir tatil seçenekleri, kaplıca turizmi ile dikkat çekerken deniz kum güneş konsepti ve doğa konsepti seçenekleri ile kampçılara ve piknikçilere çok sayıda seçenek sunuyor.

Güre Gelinçamı Piknik Tatili İçin Doğru Adres

Deniz kum güneş tatili için Ege sahillerini mesken tutanlar ve doğa turizmi için Kaz Dağı’nı mesken tutan tatilciler için alternatif bir seçenek olan Güre, Gelinçamı piknik alanı doğanın kucağında huzur dolu anlar yaşamayı sağıyor.

Deniz Kum Güneş ve Doğa

Yeni turizm konsepti ile turistleri kendine çeken Balıkesir, deniz kum güneş üçlemesine doğa seçeneğini de ekleyerek özel bir tarz sunuyor. Altınoluk’ta sahil turizmi ile sahilin keyfini yaşayan turistler Altınoluk otelleri ile konaklama seçeneği sunan Altınoluk, Güre Gelinçamı seçeneği ile kısa süreli mesafelerde çoklu tatil seçenekleri ile tatilcilere özel tatil keyfi sunuyor.

Doğanın Kucağına Davetlisiniz

Güre’ye 3 km mesafede olan Gelinçamı piknik alanı yeşil doğanın kucağında tatilcilere piknik imkânı sağlarken Ege denizine uzanan manzarası ile huzur dolu anar yaşatıyor. Balıkesir yöresi için önemli bir etkinlik olan Sarıkız etkinliklerinin bir bölümü de bu alanda yapılıyor. Etkinlik takvimini takip ederek hem tatilinizi zenginleştirebilir hem de yöre kültürünü yakından tanıyabilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki Haber Güre Köyü

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?