Muhteşem termal kaynaklara sahiplik yapan Güre’de, bu kaynaklardan beslenen bir çok Otel bulunmaktadır. Kazdağlarının havası ve Ege’nin manzarası Güre’de ünlüdü

Güre Köyü

Güre Köyü

Huzurlu ve sakin yapısı ile özel bir yapıya sahip olan Güre Köyü, Kaz Dağı eteklerinde Ege’nin maviliklerine bakan manzarası ile ziyaretçilerini bekliyor. Doğal tatil arayışında olanlar için yeşil ve mavi temalı tatil seçenekleri sunan Güre Köyü ulaşım seçenekleri ve konaklama imkanları ile işlevsel seçenekler oluşturuyor. Altınoluk, Edremit, Akçay ve Altınoluk gibi tatil yörelerine yakınlığı ile öze konaklama seçeneklerine sahip olan Güre Köyü Altınoluk otelleri ve diğer tatil yörelerinin konaklama seçenekleri ile kullanım alternatifi oluşturuyor.

Doğanın Eteklerinde Huzurlu Bir Köy

Kaz Dağı eteklerine kurulu olan Güre Köyü Balıkesir turizm yöreleri arasında özel bir yere sahip. Piknik turizmi ve kamp turizmi için seçenek oluşturan Güre Köyü özel mesire alanları ile ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Edremit ilçesine 12 km mesafede olan Güre Köyü soğuk suları ve bol oksijeni ile sağlıklı tatil yapmak isteyenlerin adresi oluyor.

Çoklu Tatil Konsepti

Tatil cenneti olan Balıkesir’in Ege sahilleri Edremit – Akçay – Ayvalık üçgeninde Cunda Adası, Kaz Dağı gibi alanların yanında Sarımsaklı plajı ve tarihi mekanları ile tek noktada çok sayıda tatil seçeneğini bir araya getirirken Güre Köyü ile de doğallığı ve saflığı bir arada bulabileceğiniz piknik tatili imkanı sunuluyor.

Pınarbaşı Mesire Yeri

Güre Köyünün ziyaretçilerine sunduğu seçenekler mercek altına alındığında ilk olarak Pınarbaşı, Güre’ye 2.5 km mesafe uzaklıkta piknik ve dinlenme alanıdır. Bu alanda isteyenler için balık satışı da yapılmakta, Ege’nin lezzetleri ziyaretçilere sunulmaktadır.

Edremit’in En Güzel Sahilleri

Sahili de olan Güre Köyü, Edremit’in en güzel sahillerine sahiptir. Aynı zamanda kaplıca seçeneği de olan Güre’de bulunan 64 derecelik kaplıca suyu şifa arayanlar için şifa kaynağı oluyor. Sahilleri ile deniz kum güneş konseptli tatil sunan Güre, Ağlayan Şelale ve Pınarbaşı mesire alaları ile de özel piknik alanları sunuyor.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki Haber Güre Tatil

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?