İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Güre Paris Otel Paris hotel güre mutfakOtel paris güre yatak odası ve mutfakHotel Paris güre iki kişilik oda mutfakla birleşikHotel Güre Paris çift yatağı kahverengiHotel güre paris banyo duşa kabinGüre parisotel akşam yemeği salonuGüre Otel Paris tek kişilik yatak ve mutfak

Bölge

Güre

Mevki

Güre Merkez

Statü

Otel

Kapasite

27 Oda 90 Yatak

Güre Paris Otel

Kazdağları, pek çok efsaneye de konu olmuş bir doğa harikasıdır. Kalabalık şehirlerden kaçarak doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz eşsiz bir havaya sahip, oksijen kaynağıdır. Kazdağları’nda birçok gezilecek şelale, su kaynağı vardır ve gezilmesi görülmesi gerekli yerlerdendir. Kazdağları’nın eteklerinde Akçay ve Altınoluk arasında, kaplıcalarıyla ünlü güre, aynı zamanda Edremit körfezinin gözdesidir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelElaia Termal & Spa
Sonraki Otel »Saruhan Termal Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Güre Paris Otel, kendinizi evinizde hissedeceğiniz sıcaklık ve samimiyette, denize yakın konumuyla, hem bir tatil beldesi hem de eşsiz doğa yürüyüşlerinin yapılabildiği mesire alanlarıyla gönlünüzde taht kuracak bir mekândır. Güre Kaplıcaları sayesinde jeotermalli odaları birçok hastalığa şifa kaynağıdır.


Otele Ulaşım

Güre’ye hem kara hem de hava yolu ile ulaşmanız mümkündür. Edremit Körfez Havalimanına Güre 22 km mesafededir. Her bütçeye hitap edebilecek güre otelleri yerli, yabancı turistlerce tercih edilmektedir. Otellerdeki hizmet anlayışı her geçen gün en iyi hizmet kalitesini yakalamak yolunda ilerlemektedir. Güre otellerinin tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri deniz, kum ve yeşilin bir yerde buluşmasıdır.

Altınoluk ve Akçay’a olan yakınlığı ile bölgenin turizm faaliyetlerinden fazlasıyla kendi payına düşeni almaktadır. Tarihi Güre Kaplıcaları ile ön plana çıkmış, aynı zamanda deniz ve doğa turizmiyle de muhteşem doğaya sahip Kazdağları eteklerinde yer alması her zaman Güre’nin sönmeyen bir yıldız olacağını göstermektedir. Güre’de deniz, doğa ve kaplıca gibi turizm faaliyetlerinden yararlanmak isteyenler için Güre Paris Otel, üstün hizmet kalitesiyle güzel bir tatil geçirmeniz adına tüm imkanları size sunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Güre Paris Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?