İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Güre Termal Resort Gure Resort Termal resepsiyon hizmetiHotel Termal Resort büyük yüzme havuzuGure termal resort lobi bekleme odasıHotel Gure termal resort türk hamamıTermal gure resort sıcak suOtel gure resort banyo jakuzi klozetTermal otel resort mutfak buzdolabıOtel Resort Termal oturma odasıotel termal resort oturma odası lcd tvResort Termal Gure çift yatak odası

Bölge

Güre

Mevki

Güre Merkez

Statü

Otel

Kapasite

111 Oda 480 Yatak

Güre Termal Resort

Şehrin koşuşturmacasından uzakta bir tatil için ideal adreslerden biri de şüphesi kazdağları denilen ve Balıkesir’in güzel tatil yerlerinden biri olan Edremit’e yakın bu yerdir. Kazdağlarına neden gidilmelidir?

Kazdağları Türkiye’nin kıymeti pek bilinmeyen bol ağaçlı ve temiz bir ortamı olan yerdir. Çanakkale’ye de yakın olan kazdağları, harika tatil imkânları sunmaktadır. Kazdağlarına gelindiği zaman kalınacak en iyi yer güre olmakla beraber, birbirinden farklı otel seçenekleri vardır. Güre otelleri her biri birbiriyle yarışır derecede kaliteli hizmet sunmaktadır.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelGüre Paris Otel
Sonraki Otel »Saruhan Termal Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

En iyi güre oteli hangisidir?

Güre otelleri içerisi de ister kaliteli hizmet olsun ister bir sürü eğlenceli aktiviteler olsun tercih edilen otel Güre Termal Resort’tur. Edremit körfezine ve Balıkesir havaalanına yakın olan otele ulaşım ise rehber sayesinde kiraladığınız bir dağ aracıyla çok kolaydır.

Güre Termal Resort’un diğer otellerden farkları nelerdir?

Konaklama alanındaki uygulaması ile diğer otellerden farklıdır. Dört farklı grupta konaklama imkânı vardır. Bunlar şehzade suit, hünkar suit, sultan suit ve divan suittir. Şehzade suit en küçük oda iken, divan suit bir çocuklu ailelere hitap eden odadır. Bunun dışında otelin düzenlediği kazdağlarında tırmanışlar keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Yüzmekten ziyade güneşlenmek isteyen ziyaretçiler için açık havuz olduğu gibi, akşam vakti de rahatlıkla girebileceğiniz kapalı havuzda mevcuttur.

Bunun dışında vücudun arınması, kasların gevşemesi ve bedenin kendine gelmesi için hizmet eden spa merkezi ise müşterilerin oteli tercih etme nedenlerinden biridir. Masaj ile stresli hayattan birkaç saatliğine uzaklaşabilir, kil maskesi ile gözeneklerinizi açıp derinizin rahat nefes almasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla Türk Hamamına gidebilir, çocuklarınızın oyun kulübü ile eğlenceli vakit geçirirken huzurlu bir tatil yapabilirsiniz.

Otelde banyo yaparken termal suyu gelmez, ancak diğer hizmetlerden faydalanırken kaplıca suyu kullanılır. Otelin sunmuş olduğu sınırsız wifi ise genç ve çocuklu olan aileleri sevindiriyor. Otelde vakit geçirirken bir sorunla karşılaştığınızda gidebileceğiniz doktor ve hemşire bulunmaktadır. Güre Termal Resort size evinizin rahatlığında bir tatil imkânı sunar.

Bu sayfada yer alan bilgiler Güre Termal Resort hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?