İdavilla Bungalov Otel
İdavilla Bungalov Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
İdavilla Bungalov Otel Akçay İdavilla Butik Otel Üstten Görünümİdavilla Bungalov Ev Aşk OdasıKazdağları Bungalov Otel Giriş BahçesiGüre Otel Bungalov Minik Tavşanlarİdavilla Butik Otel RestoranıKazdağları Otelleri Saç Kavurma RestoranGüre Bungalov Otel Yatak Odasıİdavilla Güre Hasanboğuldu Sütüvenİdavilla Güre Sahili Sağlıklı Yürüyüş

Bölge

Güre

Mevki

Güre Merkez

Statü

Bungalov Otel

Kapasite

13 Oda 50 Yatak

Telefon

(266) 384 96 91

Adres

Çanakkale asfaltı üzeri, Akçay 3. km Güre - Edremit / Balıkesir

İnternet Sitesi

idavilla.com.tr
TATİLİNİZİ KESİNLEŞTİRİN

Bungalov Evler

Genel olarak otellerde 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz oluyor. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

İdavilla Bungalov Otel

Güre birçok tatilcinin favori tatil yerlerinden biridir. Kazdağları ile yakınlığı ile bilinen güre tatilcilere birçok konaklama imkanı sunmaktadır. İdavilla bungalov oteli de bunlardan biridir. Bungalov evler birçok tatilcinin favori konaklama şeklidir. En güvenilir ve rahat konaklama seçeneklerinden biri olan bungalov evler müstakil yani kişiye özel olmaktadır. Bu tarz müstakil bungalov evler aileler için son derece uygundur. Otelin kalabalığından uzak, ev tadında bir konaklama isteyenlerin ilk tercihi bungalov oteller olmaktadır. İdavilla bungalov otel, bungalov ev konusunda en çok tercih edilen otellerdendir. İçeriğinde 12 adet bungalov evin bulunduğu bu otelde konaklamak sanıldığı kadar pahalı olmamaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Saruhan Termal Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

İdavilla Bungalov Otelin Avantajları Nelerdir?

En popüler Kazdağları otelleri arasında yer alan İdavilla otel, müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. İdavilla otelde bulunan bungalov evleri geniş bir bahçeye sahiptir. Bu sayede bahçeden vakit geçirmek ve doğanın tadını çıkarmak mümkün olmaktadır. Bungalov evlerde kalanlara verilen hizmetlerde oldukça geniştir. Sabahları köy kahvaltısı yapabilmek mümkündür. Bunun dışında evlerde televizyon, yatak, sıcak su gibi her türlü hizmet bulunmaktadır. Evler her gün düzenli olarak temizlenmekte ve herhangi bir hijyen sorunu oluşmamaktadır. İdavilla bungalov otelin çocuklar içinde birçok imkanı bulunmaktadır. Burada bulunan oyun parkı çocukların en gözde mekanlarındandır. Bu imkanların yanı sıra ücretsiz internet ve otopark gibi avantajlarda bulunmaktadır. İdavilla bungalov otel, bu imkanlarla müşterilerine en kaliteli tatil hizmetini sunmaktadır.

İdavilla Bungalov Otel Konumu

Otelin konumu çoğu tatilci için oldukça avantajlı olmaktadır. Otelden çıkıp kısa sürede denize girmek isteyenler Melek Hanım plajına yönelmektedir. İdavilla bungalov otel melek hanım plajına oldukça yakın bir mesafede bulunmaktadır. Bunun yanı sıra otel otogar’a ve havalimanına da oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Bu sayede dönüş yolunda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İdavilla bungalov evleri şehir merkezine yakın olan konumu ile en gözde güre otelleri arasında yer almaktadır. Alışveriş merkezine 2 km uzaklıkta bulunan İdavilla otel sayesinde müşteriler ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir.

İdavilla Bungalov Evlerinde İndirimler ve Ücretler

İdavilla bungalov otel mükemmel bir tatil için her türlü imkanı bünyesinde barındıran bir oteldir. Fiyatları ise kış aylarında günlük 75 TL, yaz aylarındaysa 100 TL – 125 TL arasındadır. İdavilla otel çocuklu aileler için çeşitli kampanyalar ve indirimler yaparak müşterileri memnun etmektedir. Çocuklar için yapılan bu imkanlardan ilki 1 ile 6 yaş arasında olan küçük çocuklardan ücret alınmamasıdır. Çocuk 7 yaşını geçmiş ise yine tam ücret değil indirimli yarım ücret alınmaktadır.

Kaz Dağları’na olan yakınlıktan dolayı doğa turlarına katılmak mümkün iken, aynı zamanda otelin imkanlarından da yarar sağlanabilir.

Güre Otelleri: Herkese Uygun Otel Odaları

Güre ve çevresinde en iyi ve en kaliteli oteller dikkat çekerken, bu otellerin denize olan yakınlıkları da bir başka unsur olarak tanımlanabilir. Ziyaretçilerin kalmak istedikleri otelleri denize olan yakınlığa göre belirlemelerinin yanı sıra, her otel içinde de farklı tipteki odalarda kalma fırsatı kullanılabilmektedir.

Güre Otel Fiyatları

Fiyat anlamında oldukça cazip olan bu odalarda her türlü keyif yapılabilirken, Güre otelleri de bu şekilde daha fazla insana hizmet vermeye devam etmektedir. Yapılan tatil planlarını Kuzey Ege ile süslemek isteyen herkes için Güre otelleri birer alternatif olarak ön planda yer alır.

Dilerseniz siz de yaz tatili planlarınızı şimdiden yapabilir ve bu planlar dahilinde kalacağınız oteli hemen şimdi seçebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler İdavilla Bungalov Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?