İstanbul’dan Güre’ye gitmek istediğiniz de birçok seçenek vardır. Bandırma üzerinden Güre’ye gitmek seçeneklerden bir tanesi. Detaylı bilgi için sayfamıza tıkla.

İstanbul Bandırma Üzerinden Güre’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul Bandırma Üzerinden Güre’ye Nasıl Gidilir?

Güre, tatil cenneti Altınoluk’ta yer alan bir tatil yöresidir. Temiz havası, doyasıyla eğlence imkanları, sosyal aktiviteler ve denize sıfır otelleriyle güre, yaz tatili için tercih edilebilecek en kaliteli yerlerdendir. İstanbul Bandırma üzerinden Güre’ye gelmek isteyenler için, birkaç ulaşım seçeneği bulunmaktadır.

En Kısa Yol Feribot

İstanbul’dan Bandırma’ya en rahat ulaşım aracı feribottur. Feribotla, bir saat kadar kısa bir sürede Bandırma’ya ulaşan birisi, feribottan indikten sonra, Edremit - Akçay - Altınoluk arasında sefer yapan minibüslerle, tek seferde güreye ulaşabilir. Bandırma üzerinden kendi aracıyla gelen birisi ise, önce Balıkesir’e, oradan Edremit’e oradan da Güre`ye ulaşabilir. Güre, yol üzerinde bulunan bir tatil beldesi olduğu için, ulaşımı da her türlü kolaydır.

Tatil için Güre’ye gelen kişiler, istedikleri kalite ve konfordaki, otel, pansiyon veya sezonluk dairelerden birisini seçerek, tatilini en konforlu şekilde geçirebilir. Kazdağları`ndan gelen bol oksijen ile, Egenin temiz denizi, hem sağlıklı hem de eğlenceli bir tatil geçirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Güre’den, yöreye özgü, zeytin, zeytinyağı, çeşitli baharatlar ve el yapımı yöresel eşyalar da alınabilir. Kazdağları`nın eteğindeki bol oksijen, zeytinyağlı yemekler ve gezilip görülecek tarihi güzellikleri ile Güre tatili, tatilciler için bir avantajdır.

Paylaşmak İster Misiniz?

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?